Вітаємо, Гість

ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ НОВИНИ СТАТТІ ОПЛАТА КОНТАКТИ

КАТАЛОГ

Спортивні окуляри

О, спорт - ти світ! Ти робиш неможливе: даєш людям силу і витривалість, допомагаєш їсти менше мучного і солодкого, виточуєш красивий стрункий силует і надіваєш на ніс окуляри навіть тим, хто ніколи їх не потребував. Втім, окуляри для заняття спортом потрібні не лише тим, хто займається спеціальними видами спорту.


Навіть якщо ви не завзятий уболівальник, ви не могли не відмітити в ЗМІ спортсменів, яким необхідні окуляри. Це плавці, веслярі, велосипедисти і інші люди, які, займаючись головною справою свого життя, піклуються про те, аби очі не постраждали від води, бруду, пилу та повітря. Але є і інші люди, яким необхідні спортивні окуляри як тільки вони починають займатися спортом. Це ті люди, які носять звичайні окуляри в житті, і як тільки вони починають займатися яким-небудь видом спорту, який пов'язаний з падіннями, ударами м'яча, їм потрібно знімати свої. Звичайні окуляри тоді вмить розлетяться на сотні осколків, оправа зламається, а сам початкуючий спортсмен може бути травмований. Для цих цілей передбачені спеціальні окуляри, які доступні кожній людині, що піклується про здоров'я тіла і збереження зору.

 

Спортивні окуляри відрізняються від звичайних більшою міцністю стекол, яка прекрасно поєднується з гнучкістю оправи та формою обличчя. Крім того, в окулярах для різних видів спорту залежно від кліматичних умов можна підібрати певний колір лінз, а також вибрати окуляри з отворами в лінзах і оправі.

Найголовніше в будь-яких окулярах, і сперечатися з цим складно - це лінзи, тому що вони захищають рогівку ока від механічних пошкоджень і ультрафіолетового випромінювання. Лінзи спортивних окулярів в основному виготовляються з полікарбонату, який сам по собі набагато міцніше за скло і при цьому ставить бар'єр перед UV-лучами. Якщо ви хочете дійсно забезпечити захист для очей, слід купувати такі окуляри в спеціальних салонах, де пластик не видадуть за полікарбонат.

Колір лінз для спортивних окулярів дуже важливий. Можна вибирати більш традиційні прозорі або ледве тоновані лінзи, але якщо ви збираєтеся ганяти на велосипеді по залитому сонцем треку або спалювати калорії по коліно в сліпуче білому снігу, знадобиться корекція цих візуальних відчуттів для вашого ж блага. Жовті лінзи потрібні в похмуру погоду, згодяться також при штучному освітленні для зимових видів спорту. За допомогою таких лінз підвищується контрастність, і те, що в сіруватій туманній реальності здається розмитим, стане чіткішим. Для нейтралізації яскравого сонячного світла можна підібрати лінзи різних відтінків - синього, сірого, коричневого. Існують лінзи універсальні, в яких спортсмен відчуватиме себе комфортно за різних умов.

Оправа спортивних окулярів також виготовляється з полікарбонада, який не дозволить окулярам зламатися при падінні. Кріпитися оправа може за допомогою стандартних дужок, які мають бути забезпечені заушниками з вологовсмоктуючими гумками, аби при потінні окуляри не зісковзували. Окрім традиційної форми є і зручніша, розрахована на досить активні види спорту, де окуляри закріплюються гумкою довкола голови. Такі моделі прекрасно личать для заняття футболом, волейболом, баскетболом для людей, яким потрібні окуляри з діоптріями.

Для їзди на велосипеді і бігу вибирайте окуляри з перфорацією на лінзах і оправі - ви захистите очі від пилу і при цьому ослабите опори повітряних мас.

Видів окулярів для заняття спортом сьогодні дуже багато. Є моделі з діоптріями, які роблять на замовлення, інші ж виробники можуть запропонувати накладні лінзи або такі що відкидаються. Це дозволять поєднати і спортивне і медичне призначення окулярів.

Головне в підборі спортивних окулярів - це серйозний підхід і готовність витратити певну суму грошей на пошук потрібної моделі і її замовлення у разі потреби. Тоді заняття будуть і приємними і безпечними.
© Світ Оптики. Усі права захищено.

Телефон: +38 (0362) 26 29 73, +38 (067) 380 81 50