Вітаємо, Гість

ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ НОВИНИ СТАТТІ ОПЛАТА КОНТАКТИ

КАТАЛОГ

Очкарик - це стильно - окуляри, мода, зір

Для когось окуляри - це вимушена необхідність через проблеми із зором, для інших - модний аксесуар. Однак у кожному разі, їх вибір - завдання дуже непросте!


Правила вибору

Якщо ви зважилися на покупку очок, значить, чи у вас виявилися серйозні порушення зору, або ви просто хочете додати власним образом трохи діловитості. До речі, в останні роки продавці магазинів оптики все частіше спостерігають таку тенденцію: у них замовляють окуляри без діоптрій, то є окуляри розглядаються виключно як елемент ділового стилю. Між іншим, за статистикою саме в цьому випадку люди схильні витрачати на них найбільш значні суми. Вже якщо окуляри - це аксесуар, то він повинен бути максимально дорогим і підкреслювати статус свого власника!

Якщо раніше критерієм оптиків було створення очок, які не «спотворюють» зовнішність, тепер їх основний девіз: окуляри, вишукані лінії яких здатні підкреслити індивідуальне будова обличчя, надати йому додаткову чарівність і приховати недоліки.
Тепер про вибір ... Безумовно, певну роль у ньому відіграє мода, однак якщо ви замовляєте оправу відомої марки у великому магазині, то малоймовірно, що вона не буде відповідати останнім модним тенденціям. Тут куди важливіше, чи підходять окуляри особисто вам. Головне правило одне: колір і форма оправи окулярів в першу чергу повинні поєднуватися з типом особи, формою скул і брів. Майте на увазі, що окуляри зазвичай роблять обличчя візуально більш вузьким і згладжують гострі кути. При виборі оправи враховуються також довжина волосся і стиль одягу.

Оправа може бути роговий і металевої, у вигляді «половинки» і цілою, гнучкою, жорсткою і навіть складаний. При її виборі пам'ятайте, що вона повинна бути вашого колірного типу. Тобто людям, у чиїй зовнішності переважають теплі відтінки (смаглява шкіра, золотисте волосся), підходять оправи золотисто-бронзових кольорів. Якщо ж у вас «холодний» тип зовнішності (світла шкіра, попелясте волосся) - вибирайте срібло, платину і біле золото. Що стосується форми, то кругла оправа - це стиль «розсіяного професора», квадратна - нагадує образ чиновника, а «напів-скла» - суворого і прискіпливого співрозмовника.

Розмір оправи теж має значення. Варто мати на увазі, що в окулярах великого діаметра очі відчувають себе некомфортно, вони позбавлені вільного доступу повітря, як би закупорені. Але при цьому очки повинні прилягати до обличчя досить щільно, щоб вам не довелося постійно поправляти їх - такий жест може відволікати.

Ще один момент: важливо, щоб люди могли бачити ваші очі. Бар'єр між глядачами і вашими очима повинен бути зведений до мінімуму, окуляри не повинні привертати до себе увагу. Якщо, подивившись на себе в дзеркало, ви бачите спочатку окуляри, а потім вже очі, з цим треба щось робити. Підшукайте не дуже масивну, не дуже блискучу оправу або замовте окуляри без оправи на нижній частині лінз.

Портрет сучасних очок

У сучасних оправах поєднуються чарівна недбалість і в той же час точність ліній, багаті і детально опрацьовані орнаменти, несподівано сміливі сполучення кольорів. Основні законодавці сучасної «очкової» моди - італійці і їхні багаторічні конкуренти - французи.

 

Епоха декадансу

Зараз дуже популярний стиль початку XX століття, коли в моді були тендітні блідолиці панночки, на носах яких красувалися тоненькі окуляри з маленькими кругленькими скельцями . Цей аристократично-рафінований стиль представляють тонесенькі, майже невагомі титанові оправи. Вони схожі на крихітний місток над носом або металеву дугу, вбудовану в перемичку між лінзами.

 

Авангард 1970-х

Дуже популярні дамські окуляри з виступаючими верхніми кутами рамок і металевими скроневими частинами дужок. Стиль 70-х років XX століття доповнено сучасними тенденціями, а елегантність оправ нового покоління досягається хвилястими тонкими і витонченими дужками.

Кібер-стиль

Він ідеальний для загадкових і непередбачуваних жінок, коли їх характер підкреслюється ірраціональної, в деякій мірі « не від світу цього »формою хвилястих рамок і абсолютно« нелогічною »кріпленням дужок до нижнього краю лінз.

Вічний гламур

Не менш популярні і оправи, прикрашені стразами - штучними кристалами, візерунки з яких розташовані на дужках або надбрівних частинах оправи . Це кращий вибір для жінок, що обожнюють прикраси, у яких стразами прикрашений навіть мобільний телефон. Проте тут легко перегнути палицю, і тоді гламур перетвориться на кіч.

Еротика в погляді

Провідні фірми продовжують фантазувати в стилі «котячого ока» і «метелики», обігруючи модні теми 1950-х років. Такі форми найбільш грайливі, еротичні і стилістично бездоганні. До того ж вони прикрашають, а не спотворюють обличчя практично будь-якої форми.

Вічне золото

Продовжують бути дуже затребуваними і золоті оправи на гвинтах без рамки. До речі, цей вишуканий стиль, ймовірно, в силу високої вартості таких оправ, як і раніше залишається ознакою приналежності до певної соціальної верстви.

Хіт сезону

Хіт цього сезону - пластикові оправи «для розумників», чорні або черепахові. Сама актуальна форма - горизонтальний прямокутник.

Метал або пластик?

Пам'ятайте, що іноді легка недорога оправа з високоякісної пластмаси виглядає набагато більш модно і стильно, ніж дорогуща золота! Крім того, тим, чия шкіра за вухами і на переніссі реагує появою «пролежнів» і натертостей, краще носити окуляри в пластиковій «нетоксичного» оправі. Та й товсті лінзи великих діоптрій надійніше тримаються в оправі із пластику, ніж у тоненькій металевій основі.
Правда, якщо в останні роки вважалося, що металеві оправи з причини їх тяжкості остаточно витісняють пластикові, то сьогодні ситуація змінюється. Металеві оправи нового покоління з монель і титанових сплавів легкі і міцні. Так що, якщо вам до душі металеві оправи, не замислюючись, придбайте їх, але перевірте, чи не містять вони нікелю - металу, що провокує алергічні реакції шкіри. До речі, металеві оправи більше підходять жінкам, які віддають перевагу нейтрально-елегантний стиль, а пластикові - тим, хто ставиться до окулярів скоріше як до прикраси і дивиться на життя менш серйозно.

Про лінзи

Сучасні лінзи виготовляються з пластику і скла. До переваг скла відносять його міцність і велика стійкість до подряпин. Пластик - матеріал м'який і потребує захисту. Щоправда, сучасний пластик, покритий кварцовим захисним шаром або новітнім покриттям із твердого лаку, сьогодні не поступається за міцністю склу. Тому, вибираючи пластикові лінзи, обов'язково перевірте, чи містять вони зміцнюючих покриттів.

Пластикові лінзи забезпечують повну безпеку, адже скла можуть розбитися і пошкодити очі. Крім того, на пластик, на відміну від скла, можна нанести водовідштовхувальне покриття, яке захищає від вологи і пилу.

А ось головний недолік скляних лінз - їх тяжкість у порівнянні з пластиковими аналогами - значною мірою подолано: вага скла помітно знижений за рахунок витончених лінз, які мають більш високий показник заломлення.

Скло краще, мабуть, тільки в одному випадку - при високому ступені короткозорості. Лінзи вище 10 діоптрій краще замовляти з витонченого і полегшеного скла, ніж з пластику.

Сучасні лінзи, як скляні, так і пластикові, повинні відповідати ще одному вимогу - мати захист у вигляді просветляющего покриття. Воно має й іншу назву - «антивідблиск». Світловий потік, потрапляючи на поверхню лінзи, створює відблиски, аналогічні блискучим вікон або вітринам, мокрому асфальту або водної гладі. Офтальмологи довели, що ці відблиски перешкоджають повноцінному проходженню світла і знижують чіткість видимості. На поверхню скла та пластику наносяться кілька найтонших шарів просветляющего покриття, яке пропускає більше світла і сприяє якісному «розпізнаванню» предметів. З естетичної точки зору антиблискові окуляри допомагають людям з сильно ослабленим зором - зорово просвітлюючі покриття усувають «щільність» лінзи, і вони здаються менш товстими.

Ні темним очками в офісі!

Якщо ви вибираєте окуляри для офісу, то тут є ще один закон: ніякого затемнення! Психологи відзначають, що навіть легке затемнення стекол викликає у співрозмовника почуття настороженості та недовіри. Тому навіть самим жарким літом при вході в офіс ділова людина знімає темні окуляри і прибирає їх з поля зору (тобто не піднімає на волосся, не вішає на ланцюжку на грудях і не чіпляє за кишеню!).

Очковий етикет

Погляд поверх окулярів означає, що ви в чомусь сумніваєтеся. Якщо посеред розмови ви раптом знімаєте окуляри - це можна розцінити так, що у вас більше немає сил на щось дивитися.

І ще ... Ніколи не поправляйте сповзли окуляри, натискаючи вказівним пальцем на їх перенісся! Стильний людина поправляє окуляри, тримаючи їх збоку, причому великий палець знаходиться під лінзою, а вказівний або середній - зверху лінзи, і робить це рішучим, впевненим жестом.
© Світ Оптики. Усі права захищено.

Телефон: +38 (0362) 26 29 73, +38 (067) 380 81 50